Popis učebny

 

   NOVÉ ŘEŠENÍ SNIŽUJÍCÍ VAŠE NÁKLADY 

Společnost Datron vyvinula unikátní produkt Mobile Training Centre TM. Pomocí moderní výpočetní a prezentační techniky vybudovala síť špičkově vybavených mobilních učeben, díky kterým nemusí Vaši pracovníci za vzděláním nikam cestovat.   

 Za pouhých 45 minut proměníme Vaši zasedací místnost v odborné školící centrum s 11 počítači propojenými v bezdrátové síti, dataprojektorem, projekčním plátnem, tiskárnou a dalším potřebným zařízením.

Odpadnou Vám veškeré vedlejší, s kurzem související náklady. Vzdělávací akci navíc můžete načasovat s ohledem na své potřeby a možnosti. Čas určený na výuku je tak využit bezezbytku a pracovníci se lépe koncentrují. 

 

   VYŠŠÍ ODBORNÁ A TECHNICKÁ ÚROVEŇ VÝUKY 

Mobile Training Centre (MTC) poskytuje veškeré technické vybavení potřebné pro kvalitní školení. Precizně připravené vzdělávací programy vedou vysoce kvalifikovaní zkušení lektoři podle schválených osnov a metodiky ISO. Při výuce je preferován pozitivní interaktivní přístup s velkým důrazem na získání praktických dovedností, které si posluchači ihned procvičují a učí se je aplikovat na konkrétních příkladech.
GARANCE EFEKTIVITY ŠKOLENÍ - Vlastní školení provázejí bezplatné doplňkové služby. V případě vašeho zájmu je možné provést bezplatný audit znalostí vašich zaměstnanců před kurzem pomocí elektronického dotazníku. Náplň kurzu může být následně modifikována podle vašich představ a podle výsledků auditu. Všichni absolventi kurzu mohou využít šestiměsíční bezplatné hotline podpory po skončení kurzu na problematiku, která byla předmětem školení.
Školení je zakončeno závěrečným testem a hodnocením kurzu. Výsledky testu, hodnocení kurzu a další poznatky jsou předány objednavateli kurzu v závěrečné zprávě.   

 

      

 

   JAK PROBÍHÁ ŠKOLENÍ V MOBILE TRAINING CENTRE (R) 

V prostorách běžné zasedací místnosti s dostatečným prostorem pro 10 posluchačů a alespoň s jednou elektrickou zásuvkou. Během 45 minut sestavíme veškeré potřebné výukové zařízení, včetně bezdrátové Wi-Fi sítě. Následný intenzivní kurz je většinou veden ve dvou dnech po 6 hodinách (vždy 50 minut výuky + 10 minut přestávka).Za necelou hodinu proměníme Vaši zasedací místnost v nejmodernější počítačovou učebnu. A školení může začít…  

PARAMETRY UČEBNY: 1x notebook pro lektora a 10x notebook pro školené.Parametry notebooků : IBM 1 až 2 GB RAM, 80 až 160 GB HD, 15 TFTU všech notebooků je externí klávesnice a myš.1x výkonný projektor SONY.1x barevná tiskárna CANON.1x projekční plátno.Všechny počítače jsou propojené do LAN sítě a k Internetu bezdrátovou technologií.

 

 
Aktuality

MS OFFICE 2016 - NOVÁ SADA ELEKTRONICKÝCH KURZŮ


číst dále... >>>

JAK VYROBIT EL. KURZ NA ZAKÁZKU?

číst dále... >>>

KURZY GROUPWISE - poštovní klient

číst dále... >>>